Reklama

Nowość dla pasażerów. Zniżka na… tatuaż

Opublikowano:
Autor:

Nowość dla pasażerów. Zniżka na… tatuaż - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od poniedziałku zaczynają funkcjonować nowe karty miejskie. Stare wprawdzie zachowują ważność do końca tego roku, ale Komunikacja Miejska już teraz zachęca do wymiany na nowe, kusząc m.in. rabatami w kwiaciarniach, u fryzjera, kosmetyczki, optyka, studiu tatuażu czy nawet dewelopera.

Od poniedziałku zaczynają funkcjonować nowe karty miejskie. Stare wprawdzie zachowują ważność do końca tego roku, ale Komunikacja Miejska już teraz zachęca do wymiany na nowe, kusząc m.in. rabatami w kwiaciarniach, u fryzjera, kosmetyczki, optyka, studiu tatuażu czy nawet dewelopera.

Jak poinformowała rzeczniczka Komunikacji Miejskiej, Anna Kicińska, w poniedziałek 15 kwietnia spółka wprowadza nową kartę miejską i od razu zachęca do wymiany starych na nowe. Bo jest wygodniejsza i ma mnóstwo nowych możliwości. Po pierwsze, pasażerowie korzystający z ulg nie będą musieli okazywać dokumentów, które ich do tych ulg upoważniają - wszystkie te informacje będą zapisane na karcie. Ponadto przez Internet będzie można przedłużyć ważność biletu, a następnie dzięki funkcji w biletomacie zapisać bilet na karcie. Już wkrótce w biletomacie będzie też można sprawdzić ważność karty. To nie wszystko - nieprzekonanych spółka kusi też programem lojalnościowym. - Zaprosiliśmy do współpracy partnerów, lokalne firmy, które zapewniają posiadaczom karty bonusy w postaci rabatów przy zakupie usług czy produktów - wyjaśnia Anna Kicińska.

Do tej pory spółka porozumiała się z 26 partnerami i użytkownicy nowej karty mogą liczyć na rabaty m.in. w kwiaciarni, sklepie dziecięcym, u fizjoterapeuty, zegarmistrza, krawca, optyka, fotografa, w studiu tatuażu i biurze turystycznym, swój udział zadeklarowały również szkoły językowe i deweloper.

Wnioski o wyrobienie nowej karty można już teraz składać w punktach sprzedaży biletów, niedługo taki formularz będzie też można złożyć przez Internet. - Ze względu na atrakcyjność nowej karty, w ramach promocji do końca roku kaucja za jej wyrobienie wynosić będzie 10 zł, a od 2014 roku 20 zł - informuje Anna Kicińska. - Dotychczasowi użytkownicy za zwrot nieuszkodzonej i aktywnej karty otrzymają wcześniej wpłaconą kaucję w takiej wysokości, w jakiej ją wpłacili.

Stare karty miejskie zachowują ważność do końca 2013 r., potem obowiązywać będą już tylko nowe. - Jednak ze względu na ich innowacyjność, już teraz namawiamy do wymiany - zachęcają w spółce.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE