Reklama

Nowe zwierzęta w płockim zoo [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowe zwierzęta w płockim zoo [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W święta, w tym w Wigilię, nadal można odwiedzać płocki ogród zoologiczny i przespacerować się wspólnie z najbliższymi trasą zimowego zwiedzania. W zoo powiększyły się stada.

W święta, w tym w Wigilię, nadal można odwiedzać płocki ogród zoologiczny i przespacerować się wspólnie z najbliższymi trasą zimowego zwiedzania. W zoo powiększyły się stada.

Najpierw przybyły nowe renifery fińskie, stado powiększyło się o nowe samice. Zoo pochwaliło się także przybyciem dwóch nowych samic daniela. Mają też prześliczną, białą kózkę karłowatą, która trafiła już na wybieg. Na Facebooku można również zobaczyć najnowsze zdjęcia gibbona ungko, który tuż po urodzeniu w maju tego roku kurczowo trzymał się swojej mamy.

- Maluch rośnie jak na drożdżach, nie trzyma się już tak maminego brzucha. Coraz częściej sam próbuje kołysać się na gałęziach - opowiadają pracownicy ogrodu.

Przypominamy o trasie zimowego zwiedzania. W święta ogród zoologiczny jest czynny w godzinach 9.00 – 16.00 (kasy biletowe są czynne do godz. 15.00).

[ZT]15455[/ZT]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE