Reklama

Nowe radio już nadaje. Stacji posłuchamy w internecie

Opublikowano:
Autor:

Nowe radio już nadaje. Stacji posłuchamy w internecie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radiomixx, tak nazywa się nowa stacja radiowa, która wystartowała 1 maja. - Trzymajcie kciuki za dobry start i słuchajcie – proszą słuchaczy na Facebooku ludzie związani z tym projektem.

Radiomixx, tak nazywa się nowa stacja radiowa, która rozpoczęła nadawanie 1 maja. - Trzymajcie kciuki za dobry start i słuchajcie – proszą słuchaczy na Facebooku ludzie związani z projektem.

To dopiero rozruch, jednak na stronie internetowej można już posłuchać fragmentów różnych autorskich audycji. Wystarczy przejrzeć te propozycje, aby się zorientować, że na pokładzie znalazły się m. in. osoby kojarzone już wcześniej z radiem w eterze bądź też z internetowym Radiem Płock, a nade wszystko od razu rzuca się w oczy logo pubu Rock'69. Adres radia to jednocześnie adres firmy, którą prowadzi właściciel pubu i jednocześnie były pracownik Katolickiego Radia Płock, Michał Kublik.

[ZT]11873[/ZT]

Wśród audycji mamy i takie typowo muzyczne, jak i poświęcone historii miasta, literaturze, teatrowi i filmom (w tym ostatnim przypadku dzięki Kasi Szczuckiej), zanosi się więc na sporą dawkę informacji o kulturze przygotowaną przez płocczan. Coś dla siebie znajdą fani rocka, reggae, muzyki elektronicznej, klimatów z Afryki czy też tzw. nowej fali. Będą zarówno muzyczne uczty dla fanów Swans (tak na początek) albo przygrywającego na swojej harmonijce ustnej Boba Dylana, pojawią się także dłuższe, kilkuminutowe utwory. Roland Bury zaprezentuje nagrania koncertowe, wysłuchamy w całości kultowych solówek. 

Jeśli chcemy posłuchać stacji, a ta ma nadawać zgodnie z zapowiedzią przez całą dobę, wystarczy nacisnąć głośniczek u góry na stronie www.radiomixx.pl,. Bardziej szczegółowe informacje znajdziemy w zakładce „Jak słuchać”.  

Fot. Screen ze strony internetowej radia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE