Reklama

Nowe przystanki w nietypowych miejscach. Ucieszą pasażerów?

Opublikowano:
Autor:

Nowe przystanki w nietypowych miejscach. Ucieszą pasażerów? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Pięć nowych przystanków pojawi się na wąskich uliczkach Starego Miasta w Płocku. Wszystko po to, by zachęcić kierowców do podróży autobusami, a w przypadku Bielskiej - by skrócić odległość między przystankami.

Pięć nowych przystanków pojawi się na wąskich uliczkach Starego Miasta w Płocku. Wszystko po to, by zachęcić kierowców do podróży autobusami, a w przypadku Bielskiej - by skrócić odległość między przystankami.

Na Bielskiej, mniej więcej na wysokości wyjazdu z Taygera i piekarni, pojawiło się już oznakowanie na jezdni, stanął także znak (na razie zakryty folią) informujący o nowym przystanku.  W przeciwieństwie do pozostałych czterech nowych przystanków na terenie starówki, akurat ten nie zostanie ustawiony ze względu na planowaną od listopada w centrum i na starówce strefę płatnego parkowania.

- Analizy dotyczące układu komunikacyjnego wykazały, że pasażerowie mają zbyt dużą odległość do pokonania między przystankami przy skrzyżowaniu z Alejami Kobylińskiego a przystankiem na Kwiatka, stąd decyzja o uruchomieniu nowego przystanku - wyjaśnia Hubert Woźniak z biura prasowego Ratusza. - Będą się na nim zatrzymywały autobusy wszystkich linii jadących Bielską.

To jeden z pięciu nowych miejsc zatrzymywania się autobusów na starówce: kolejne pojawią się wkrótce na wysokości szpitala miejskiego przy pl. Dąbrowskiego oraz przy pl. Obrońców Warszawy (w rejonie domu Lachmana).  Do szpitala pasażerów dowiozą autobusy linii nr 4.

[YT]https://youtu.be/vZjQMf3vJzI[/YT]

Przystanki mają zacząć działać jeszcze w październiku.

[ZT]11758[/ZT]

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE