Reklama

Nowe pokoje dla rodzin w galerii [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowe pokoje dla rodzin w galerii [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W płockim centrum handlowym Atrium Mosty zmodernizowano pokoje dla rodziców z dziećmi i wyposażono je w nowoczesny, komfortowy sprzęt. W wyremontowanych pomieszczeniach można i przewinąć maluszka, i podgrzać mu posiłek w mikrofalówce.

W płockim centrum handlowym Atrium Mosty zmodernizowano pokoje dla rodziców z dziećmi i wyposażono je w nowoczesny, komfortowy sprzęt. W wyremontowanych pomieszczeniach można i przewinąć maluszka, i podgrzać mu posiłek w mikrofalówce.

W Atrium Mosty zakończyła się modernizacja dwóch pokojów dla rodziców z dziećmi, na parterze oraz piętrze obiektu. W ramach wykonanych prac pomieszczenia zostały wyremontowane, wymieniono meble, a także zaaranżowano je w spokojnych kolorach, nawiązujących do logotypu Atrium Mosty. Wraz z remontem w pokoikach pojawiły się dodatkowe udogodnienia – w pomieszczeniu na parterze uruchomiona została toaleta, a na piętrze zainstalowana została mikrofalówka do podgrzewania posiłków. Obydwa pomieszczenia wyposażone są w fotele i przewijaki, a także zlew i podstawowe akcesoria higieniczne – to miejsca, gdzie rodzice mogą odpocząć, przebrać lub nakarmić dziecko w ciszy i spokoju.

Klienci z dziećmi i rodziny to jedna z naszych priorytetowych grup docelowych. Staraliśmy się stworzyć im przyjazną przestrzeń, w której będą mogli swobodnie odpocząć ze swoimi dziećmi podczas robienia zakupów. Materiały użyte podczas remontu są najwyższej jakości. Inwestycja jest wyjątkowa i bardzo nowoczesna – mamy nadzieję, że spodoba się odwiedzającym nas rodzicom ich dzieciom mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, dyrektor Atrium Mosty.

Korzystanie z pokojów jest nieodpłatne i możliwe w godzinach funkcjonowania centrum handlowego. Koncepcję aranżacyjną przygotowała firma PROGETTI z Warszawy. 

To nie wszystkie atrakcje i udogodnienia, jakie zarządca CH Atrium Mosty przygotował dla klientów
z dziećmi. Od listopada w obiekcie funkcjonuje prawie 1000-metrowe Rodzinne Centrum Rozrywki, dla Klientów dostępny jest także tor gokartowy przystosowany do potrzeb najmłodszych oraz miejsca zabaw dla maluchów. Dodatkowo w obiekcie organizowane są bezpłatne, cykliczne wydarzenia dedykowane najmłodszym i ich rodzicom.

 

Atrium Mosty

Atrium Mosty jest nowoczesnym centrum handlowym, zlokalizowanym przy ul. Tysiąclecia, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Płocka. Doskonałe umiejscowienie skutkuje dogodnym i łatwym dojazdem samochodem oraz komunikacją miejską. Wśród głównych najemców Atrium Mosty znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, klub Pure Jatomi Fitness, Media Expert, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony marek: Carry, Mohito, Reserved, Sinsay, House, Cropp Town, Rekids, Cubus, Diverse, Tatuum, Smyk, CCC, Deichmann, Ryłko, Takko Fashion, Wojas, Empik, Rossmann, Hebe, salony sportowe Martes Sport i 50Style, restauracje: Subway, Erbil Kebab i Pizzeria Dominium.

Atrium European Real Estate Limited

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W rękach Grupy znajduje się 82 centrów i nieruchomości handlowych w siedmiu krajach o wartości rynkowej 2,7 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej 1,2 mln mkw. W 2014 r. firma Atrium odnotowała przychody z najmu brutto w wysokości 214.5 mln euro. Spółka posiada siedzibę na wyspie Jersey i jest podwójnie notowana – na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS.

Atrium w Polsce

Atrium posiada w Polsce 24 działające centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 535,5 tys. mkw., które w 2014 roku wygenerowały ponad 51,7 mln euro przychodów z najmu brutto. Aktywa Atrium w Polsce stanowią około 57% całkowitej wartości rynkowej stałego portfela inwestycyjnego Spółki i generują 45% jej rocznych przychodów netto. W Polsce zlokalizowanych jest osiem najlepszych obiektów Atrium. Są to: Atrium Promenada, Atrium Targówek i Atrium Reduta w Warszawie, Galeria Dominikańska we Wrocławiu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Focus Mall w Bydgoszczy, Atrium Felicity w Lublinie i Atrium Biała w Białymstoku.

Na zdjęciach: pomieszczenia dla rodzin na parterze i na pietrze, fot. Atrium Mosty

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE