Reklama

Nowe osiedla w Warszawie – wybieraj tylko najlepsze propozycje!

Opublikowano:
Autor:

Nowe osiedla w Warszawie – wybieraj tylko najlepsze propozycje! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Planujesz zamieszkać w stolicy, ale nie wiesz, czym się kierować podczas wyboru odpowiedniego lokum? Sprawdź, które z nowych osiedli w Warszawie zasługuje na twoją uwagę.

Planujesz zamieszkać w stolicy, ale nie wiesz, czym się kierować podczas wyboru odpowiedniego lokum? Sprawdź, które z nowych osiedli w Warszawie zasługuje na twoją uwagę. 

Mieszkaj w centrum i korzystaj

Zastanów się, gdzie dokładnie chcesz zamieszkać – w samym sercu Warszawy, czy na jej obrzeżach? Lista korzyści, które daje bliskość centrum jest bardzo długa. Oto najważniejsze z nich.

Mieszkanie w sercu miasta umożliwia szybki dostęp do ważnych punktów na mapie miasta, takich jak: galerie handlowe, placówki edukacyjne, punkty rozrywki, etc. Mieszkańcy tych dzielnic nie muszą martwić się długimi dojazdami do pracy i odległością domu od szkół i przedszkoli. Dodatkową zaletą mieszkania w centrum Warszawy jest bogaty wybór knajpek i restauracji, gdzie można spotkać się po pracy z rodziną lub przyjaciółmi. Nieoceniony pozostaje także łatwy dostęp do placówek kulturalnych, teatrów, kin, muzeów i galerii.

Przykładem świetnie zlokalizowanej i jednocześnie dobrze zaprojektowanej przestrzeni jest 19. Dzielnica w Warszawie. Inwestycja znajduje się blisko centrum, a dokładnie w kwartale głównych arterii miejskich, czyli ulicy Prostej, Towarowej oraz Alej Jerozolimskich (więcej o osiedlu na tej stronie). Okolice Ronda Daszyńskiego to aktualnie najdynamiczniej rozwijająca się część miasta, która uzyskała tytuł Zachodniego Centrum Biznesowego stolicy.

Bliskość komunikacji – ogromna oszczędność czasu 

Szeroko rozbudowana sieć komunikacyjna, a także łatwy i szybki dostęp do ważnych punktów, takich jak przystanki metra, dworzec PKP, czy pętle tramwajowe i autobusowe stanowią bardzo ważny atut dla osiedla mieszkaniowego. Oszczędność czasu na dojazdy do pracy, urzędów, szkół, przedszkoli w dużym mieście jest na wagę złota dzisiaj.

Nowe osiedla w Warszawie – wysoki standard to minimum

Raporty pokazują, że kupujemy więcej mieszkań. Nabywcy nowych nieruchomości są z roku na rok bardziej wymagający. Wysoki standard mieszkania to dziś absolutne minimum. Nowo powstałe osiedla w Warszawie zyskują coraz lepsze noty. Przykładem takiej inwestycji może być wspomniana 19. Dzielnica, która otrzymała wiele prestiżowych nagród architektonicznych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE