Reklama

Nowe boisko. Mieszkańcy wreszcie się doczekali

Opublikowano:
Autor:

Nowe boisko. Mieszkańcy wreszcie się doczekali - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto rozstrzygnęło kolejny przetarg na budowę szkolnego boiska. Tym razem skorzystają dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 15, które już od nowego roku szkolnego będą mogły korzystać z boiska wielofunkcyjnego.

Miasto rozstrzygnęło kolejny przetarg na budowę szkolnego boiska. Tym razem skorzystają dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 15, które już od nowego roku szkolnego będą mogły korzystać z boiska wielofunkcyjnego. 

Do 15 czerwca tego roku przy podstawówce w Górach ma powstać nowoczesne boisko wielofunkcyjne o wymiarach 44x22 metry i przystosowane m.in. do gry w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę czy tenisa. Powstanie też drewniana altana. 

Oprócz tego zostanie też zmodernizowany dziedziniec szkoły i plac zabaw. Powstanie m.in. zadaszona sala zabaw, trampolina, huśtawki i inne atrakcje. Huśtawki i zabawki zostaną ustawione na bezpiecznej, poliuretanowej nawierzchni. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma Ada-Light  z Gostynina, która zobowiązała się przeprowadzić inwestycję za nieco ponad 672 tysiące złotych. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE