Reklama

Nowe boisko dla dzieci ze Skarpy [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowe boisko dla dzieci ze Skarpy [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 18 świętowali dzisiaj otwarcie nowego boiska osiedlowego przy ul. Na Skarpie. Wstęgę przecięli sami uczniowie na spółkę z prezydentem Andrzejem Nowakowskim. Następnie został rozegrany mecz piłki nożnej, podczas którego szkolne czirliderki zagrzewały swoich kolegów do boju o puchar ufundowany przez władze miasta.

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 18 świętowali dzisiaj otwarcie nowego boiska osiedlowego przy ul. Na Skarpie. Wstęgę przecięli sami uczniowie na spółkę z prezydentem Andrzejem Nowakowskim. Następnie został rozegrany mecz piłki nożnej, podczas którego szkolne czirliderki zagrzewały swoich kolegów do boju o puchar ufundowany przez władze miasta.

Przygotowania do starcia na ogrodzonym siatką boisku trwały pełną parą na długo przed rozpoczęciem meczu. Oprócz treningu pod okiem trenera, dzieci w oczekiwaniu na rozpoczęcie imprezy samodzielnie urządziły sobie rozrywkę, ćwicząc na przykład zapasy na trawie i zastępując piłkę do nogi butelkami po napojach i prowizorycznymi workami.

Imprezę rozpoczęło wspólne przecięcie wstęgi. Pomimo udziału pięciorga lekko stremowanych uczniów, trochę to trwało, bo do dyspozycji mieli zaledwie jedną parę nożyczek. W dodatku wstęga, pomimo kilku nacięć, za nic nie chciała puścić. Dopiero z pomocą prezydenta miasta boisko zostało uznane za otwarte.

Prezydent Andrzej Nowakowski zapowiedział także, że osiedle Skarpa wkrótce wzbogaci się o nową siłownię pod chmurką, a pobliska Szkoła Podstawowa nr 18 przejdzie termomodernizację.

Fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE