Reklama

Nowa metoda. Zbadali temperaturę ciała płockich maturzystów

Opublikowano:
Autor:

Nowa metoda. Zbadali temperaturę ciała płockich maturzystów - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Podczas tegorocznego egzaminu dojrzałości w Płocku po raz pierwszy w naszym mieście wykorzystano celowniki SCT "Rubin" do przesiewowego badania ciepłoty ciała.

Podczas tegorocznego egzaminu dojrzałości w Płocku po raz pierwszy w naszym mieście wykorzystano celowniki SCT "Rubin" do przesiewowego badania ciepłoty ciała.

Matury rozpoczęły się w poniedziałek językiem polskim, we wtorek młodzież zdawała matematykę, a w środę - język obcy. 64. batalion lekkiej piechoty 6. Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego po raz pierwszy w Płocku wykorzystał celowniki SCT "Rubin" do przesiewowego badania ciepłoty ciała. 

- To całkowicie innowacyjna metoda, świetnie sprawdziła się podczas matur - mówi kpr. Cezary Okraszewski z Sekcji Współpracy Cywilno - Wojskowej 64.batalionu lekkiej piechoty w Płocku.

W I Liceum Ogólnokształcącym CN-B w Płocku wykonano badania pomiaru temperatury ciała 54 maturzystów i 6 pracowników szkoły przy pomocy celownika termowizyjnego SCT "Rubin", który został zmodyfikowany a oprogramowanie urządzenia zostało dodatkowo rozszerzone, przy zachowaniu pierwotnego przeznaczenia  celownika. Wyniki okazały się pozytywne, maturzyści byli zdrowi.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE