Reklama

Nowa komenda. Już widać, jaka będzie

Opublikowano:
Autor:

Nowa komenda. Już widać, jaka będzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Budowa nowej komendy płockiej policji idzie pełną parą i już widać mniej więcej, jak będzie wyglądał nowy budynek przy Kilińskiego.

Budowa nowej komendy płockiej policji idzie pełną parą i już widać mniej więcej, jak będzie wyglądał nowy budynek przy Kilińskiego.

Pierwsze łopaty przy Kilińskiego wbito w maju ubiegłego roku, dziś długo wyczekiwana komenda już właściwie stoi, od południowej strony jest już nawet biało-niebieska. Według planów, ma być gotowa w połowie 2014 r. i patrząc na postęp prac, można mieć nadzieję, że uda się dotrzymać tego terminu. Komendę buduje sochaczewska firma Winnicki, która wygrała przetarg.

Jak już pisaliśmy, budowę nowej siedziby dla wszystkich - dotąd rozproszonych po całym mieście - jednostek policyjnych finansują pół na pół miasto i mazowiecka policja. Komenda powstająca na terenie byłej jednostki wojskowej ma być nowoczesna i okazała: budynek administracyjny będzie miał ponad 2,5 tys. m kw., a szkoleniowo-gospodarczy - ponad 960 m kw. Będzie siłownia, strzelnica, warsztat samochodowy, myjnia. Do tego parkingi, drogi wewnętrzne, zbiornik do magazynowania i dystrybucji ON (o pojemności 5m3).

Fot. Portal Płock, wizualizacje - Mazowiecka Komenda Wojewódzka Policji 


Więcej czytaj: 


Zdjęcia zobacz w naszej

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE