Reklama

Nowa kamienica już bez rusztowań [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nowa kamienica już bez rusztowań [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zniknęły już rusztowania okalające nowo budowaną kamienicę przy Sienkiewicza 25. Znajdzie się w niej 15 lokali przyznanych w ramach programu „Mieszkania na start”.

Zniknęły już rusztowania okalające nowo budowaną kamienicę przy Sienkiewicza 25.  Znajdzie się w niej 15 lokali przyznanych w ramach programu „Mieszkania na start”.

Nowa dwukondygnacyjna kamienica powstała w miejscu zrujnowanego budynku i przylegającej doń oficyny vis a vis płockiego więzienia. Oba wcześniejsze budynki zostały zburzone - nie były ani specjalnie urodziwe, ani zbyt wartościowe dla zabytkowej tkanki miejskiej.

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych „Budrox” z Gostynina, które prowadzi inwestycję na zlecenie Miejskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego, rozpoczęło budowę w czerwcu ub. roku, teraz prace mają się już ku końcowi.

Jak już pisaliśmy, w dwukondygnacyjnym budynku znajdzie się 15 mieszkań komunalnych o metrażu od 28 do 56 m kw., które zostaną wynajęte płocczanom w ramach programu „Mieszkania na start”. Inwestycja pochłonęła 2 mln zł.

Czytaj też:

Fot. Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE