Reklama

Nowa inwestycja na Podolszycach. Realizacja jeszcze w tym roku

Opublikowano:
Autor:

Nowa inwestycja na Podolszycach. Realizacja jeszcze w tym roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Wybrano już wykonawcę pierwszego w Płocku wybiegu dla psów, który miałby powstać na Podolszycach Północ. Przypomnijmy, że jest to projekt realizowany w ramach budżetu obywatelskiego.

Wybrano już wykonawcę pierwszego w Płocku wybiegu dla psów, który miałby powstać na Podolszycach Północ. Jest to projekt realizowany w ramach budżetu obywatelskiego.

Niezabudowany teren na Podolszycach Północ miałby zamienić się w pierwszy w Płocku wybieg dla czworonogów ze strefą wejściową i strefą dla psów, aby czworonogi miały miejsce, gdzie będą mogły biegać bez smyczy. Przypomnijmy, że projekt "Psi uśmiech - osiedlowy wybieg dla psów" dotyczył terenu przy Parku Północnym. Wybieg miałby być w przyszłości dostępny codziennie w godz. 6.00 – 22.00.

[ZT]20172[/ZT]

Ogrodzony teren zostanie pokryty dodatkową roślinnością, na której pojawią się elementy małej architektury. Z jakich urządzeń skorzystają czworonogi podczas harców po wybiegu? Przede wszystkim z dużych, długich na ok. 3 metry pochylni, skośnej i łamanej. Na terenie będą ułożone jedna na drugą mniejsze i większe kłody drewniane stanowiące formę płotków do przeskoków. Właściciel w czasie, kiedy pies biega, mógłby usiąść sobie pod drewnianą, zadaszoną altaną bądź na jednej z sześciu ławek stalowych z listwami z tworzywa sztucznego. Obok nich znajdziemy kosze na śmieci. Oczywiście nie zabraknie koszy na psie odchody (6 szt.) oraz dystrybutorów na woreczki (2 szt.). Wszelkie informacje o zasadach obowiązujących w danym miejscu odczytamy z ustawionych tablic z regulaminem.

Ratusz powierzy realizację firmie Fenster sp. z o. o. z Bydgoszczy, która udzieliła gwarancji na 36 miesięcy. Koszt powstania parku miałby wynieść 158,6 tys. zł. Termin zakończenia prac wyznaczono na 15 grudnia 2018 r.

Fot. Dokumentacja przetargowa UMP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE