Reklama

Nowa impreza na starówce. Disco lodowisko

Opublikowano:
Autor:

Nowa impreza na starówce. Disco lodowisko - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Agencja Rewitalizacji Starówki w najbliższą sobotę organizuje Disco Lodowisko. Jak sama nazwa wskazuje impreza odbędzie się na lodowisku przed ratuszem.

Agencja Rewitalizacji Starówki w najbliższą sobotę organizuje Disco Lodowisko. Jak sama nazwa wskazuje impreza odbędzie się na lodowisku przed ratuszem.

Nazwa brzmi znajomo - nawiązuje do nazwy festiwalu disco polo Disco Lotnisko, które na jesieni podbiło serca płocczan na płockim lotnisku. Teraz ARS, która od tego roku zajmuje się lodowiskiem  na starówce, zaprosiła w najbliższą sobotę po południu na Disco Lodowisko. Impreza potrwa od 16.00 do 22.00. W planach m.in. nauka tańca na łyżwach i disco karaoke, a także wybory króla i królowej disco polo oraz najlepiej ubranego łyżwiarza. - Dlatego zachęcamy do udziału w imprezie w przebraniu - proponują organizatorzy i zapowiadają, że przy wejściu na lodowisko będzie bezpłatna wypożyczalnia rekwizytów. W trakcie imprezy będzie też można wylosować zaproszenie do płockich restauracji.

Udział w imprezie jest płatny - wstęp na dwie godziny wraz z wypożyczeniem łyżew kosztuje 15 zł, a z własnymi łyżwami - 10 zł (zabawa potrwa w trzech dwugodzinnych turach).

Organizatorzy zastrzegają, że w przypadku złych warunków atmosferycznych termin Disco Lodowisko może ulec zmianie.

Fot. Szymon Łabiński / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE