Reklama

Nowa Galeria? Nowe sklepy? Nie! To NOWY SALON FORDA

Opublikowano:
Autor:

Nowa Galeria? Nowe sklepy? Nie! To NOWY SALON FORDA - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od niedawna na ulicy Bielskiej w Płocku można zauważyć wyłaniający się szkielet nowego budynku. Zainteresowanie mieszkańców inwestycją wzrasta wraz z postępem prac na budowie. Nowy salon będzie jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Jego otwarcie planowane jest na jesień bieżącego roku.

Od niedawna na ulicy Bielskiej w Płocku można zauważyć wyłaniający się szkielet nowego budynku. Zainteresowanie mieszkańców inwestycją wzrasta wraz z postępem prac na budowie. Nowy salon będzie jednym z najnowocześniejszych w Polsce. Jego otwarcie planowane jest na jesień bieżącego roku.

Warto wspomnieć o tym ,że sprzedaż samochodów marki Ford w Budmat Auto trwa już od stycznia. Do tego celu przeznaczone jest pomieszczenie zastępcze, rozstawione obok salonu marki Opel. Istnieje możliwość obejrzenia aut oraz odbycia jazdy testowej. Niezależnie od salonu sprzedaży w Budmat Auto mogą Państwo skorzystać z autoryzowanego serwisu marki Ford. Dla nowych klientów przewidziane są atrakcyjne rabaty na zakup nowego auta.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE