Reklama

Nowa firma w Przetworni. Zobacz, kto otwiera tam swój punkt

Opublikowano:
Autor:

Nowa firma w Przetworni. Zobacz, kto otwiera tam swój punkt - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości - Otwierając swoje biuro, kierowałam się myślą, żeby zbudować lepszy wizerunek pośrednika - mówi Małgorzata Żółtowska, właścicielka biura nieruchomości mieszczącego się w otwartej niedawno Przetworni. Jaki ma pomysł na swój biznes, jakie innowacyjne rozwiązania oferuje?

- Otwierając swoje biuro, kierowałam się myślą, żeby zbudować lepszy wizerunek pośrednika - mówi Małgorzata Żółtowska, właścicielka biura nieruchomości mieszczącego się w otwartej niedawno Przetworni. Jaki ma pomysł na swój biznes, jakie innowacyjne rozwiązania oferuje?

Firma mieszcząca się przy Synagogalnej jest wprawdzie nowa, ale jej szefowa ma pięcioletnie doświadczenie w pośrednictwie nieruchomościami. A do tego innowacyjne na płockim rynku rozwiązania. 

Małgorzata Żółtowska przyznaje: zdarza się, że klienci mają nie za dobre zdanie o pośrednikach nieruchomości.

- Chcę budować lepszy wizerunek pośrednika - zapowiada już na wstępie. -  Który nie będzie kojarzony z opisywanymi w prasie agentami, których jedynym celem pracy jest zbieranie podpisów na umowach i nie zawsze kompetentne pokazywanie domów lub mieszkań. Nie chcę, by moja praca pośrednika polegała tylko na "kojarzeniu stron", jak to się fachowo nazywa. 

Jak wygląda usługa w  nowym biurze nieruchomości? Składa się na nią przyjęcie i opisanie oferty, zrobienie jej zdjęć, poprawienie jej wizerunku w razie potrzeby, reklamowanie oferty, poszukiwanie nabywcy, udział w prezentacjach i negocjacjach, udzielanie porad prawnych i podatkowych, przygotowanie umów przedwstępnych i ostatecznych, spisanie protokołu przekazania itd. 
 
Ale są też innowacyjne rozwiązania, rzadko spotykane w biurach nieruchomości. - W mojej ofercie są między innymi wizyty wirtualne, dzięki którym możemy szczegółowo obejrzeć daną ofertę bez wychodzenia z domu i zaoszczędzić czas klienta - wskazuje Małgorzata Żółtowska. - Stawiamy sobie bardzo wysoko poprzeczkę, dlatego jakość naszych usług jest na najwyższym poziomie. 

Ponadto zdjęcia nieruchomości są wykonywane najnowocześniejszym sprzętem, a oferty prezentowane z należytą starannością i dbałością. - Dobre fotografie przyciągają uwagę już na etapie przeglądania ofert, co powoduje że pierwszy kontakt potencjalnego klienta z naszym biurem jest bardzo pozytywny. Dobre kadry, lepsze oświetlenie - na to stawiamy.

I najważniejsze: nietypowa na płockim rynku, bardzo atrakcyjna prowizja. - Wprowadzam 1 zł prowizji od strony sprzedającej, żeby cena nieruchomości nie była sztucznie zawyżana ze względu na powszechne płacenie prowizji od dwóch stron, a przecież to zawsze i tak płaci strona kupująca, więc prowizje przeważnie wlicza się do ceny nieruchomości.

Biuro posiada specjalne oprogramowanie modułowe składające się w optymalnej z konfiguracji: z systemu dla biur nieruchomości, z modułu eksportu ofert na portale ogłoszeniowe (dzięki czemu klient ma pewność, że oferta nieruchomości trafi w bardzo szybkim czasie na wszystkie znane portale), a także ze zintegrowanej najnowocześniejszej strony internetowej, przeznaczonej dla urządzeń stacjonarnych oraz mobilnych.

Ważna jest też wygoda korzystania ze strony internetowej, również przez obcokrajowców (strona - co także nietypowe - jest w dwóch językach). - Nasza strona internetowa ma charakter responsywny, co oznacza, że dostosowuje się do ekranu, na którym jest aktualnie wyświetlana. Daje to szybki dostęp do przeglądania ofert, wyświetlania zdjęć czy pobierania załączonych do oferty dokumentów. 

 Celem jej biura jest to, by firma była postrzegana przez owoce jej pracy, a sama funkcja pośrednika była odbierana jako potrzebna.  - Zwracam dużą uwagę na elementy reklamowe mojej firmy, mojego biura, ale przede wszystkim na  moje oferty, z którymi klienci będą mieć bezpośrednią styczność - mówi Małgorzata Żółtowska.- Nie chcę być "prezenterem nieruchomości", tylko specjalistą w swojej branży.

Firma mieści się w samym centrum Płocka, w nowoczesnym budynku Przetwornia przy ul. Synagogalnej 4, w którym do dyspozycji klientów jest m.in. wyposażony biurobar i sala spotkań.

 Adres strony: www.nieruchomosci-idea.pl

 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE