Reklama

Noc w ZOO? - To będzie możliwe. Niebawem

Opublikowano:
Autor:

Noc w ZOO? - To będzie możliwe. Niebawem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Płocki ogród zoologiczny w nocy 5-6 lipca otwarty będzie dla chętnych do przenocowania na jego terenie. Ale tylko dla dla pierwszych 999 osób!

Płocki ogród zoologiczny w nocy 5-6 lipca otwarty będzie dla chętnych do przenocowania na jego terenie. Ale tylko dla dla pierwszych 999 osób!

– Marzysz o safari, chcesz dołączyć do zakręconych ludzi, zrobić coś niecodziennego i ustanowić Rekord Polski? Przenocuj z nami w płockim ZOO! Wsłuchaj się w odgłosy nocy i poczuj atmosferę przebywania wśród dzikich zwierząt – zachęca dyrekcja płockiego ogrodu zoologicznego. – Weź ze sobą termos, latarkę, karimatę, materac, koc, śpiwór, płaszcz przeciwdeszczowy itp. Wrzuć dowolną kwotę do specjalnej skarbonki.

Nocna przygoda w ZOO zapowiada się ekscytująco. Okazja do nocowania wśród dzikich zwierząt nie zdarza się przecież codziennie. ZOONOC rozpocznie się 5 lipca o 20, a zakończy 6 lipca o 8. Aby skorzystać z tej niesamowitej zabawy, należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.zoo.plock.pl i pojawić się u bram ogrodu zoologicznego z dowodem osobistym lub innym dowodem tożsamości między 20 a 23.

Osoby, które nie ukończyły jeszcze osiemnastego roku życia, będą mogły wziąć udział w ZOONOCy pod nadzorem rodziców lub opiekunów. Wśród wszystkich wylosowane zostaną nagrody – możliwość wzięcia udziału w porannym przygotowaniu pożywienia w kuchni, napełnieniu pokarmem zabawek dla słoni na ich wybiegu oraz karmieniu fok i pingwinów.Program:
5 lipca
20-23 Rejestracja uczestników (konieczny wydrukowany formularz zgłoszeniowy + dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem).
Zwiedzanie ZOO – opiekunowie zwierząt będą opowiadać o swoich podopiecznych przy wybranych ekspozycjach. W Pawilonie Herpetarium pokaz zwierząt terrarystycznych. Na placu „przy grzybku” ognisko.
23 – Zamknięcie bramy wejściowej. Na placu „przy grzybku” powitanie uczestników przez dyrekcję i Michała Łukasiewicza.
24 – 5.30 Cisza nocna, rozpoznawanie głosów zwierząt.

6 lipca
5.30 Pobudka.
6 – Plac „przy grzybku” – losowanie nagród
6.30-7.30 Pora karmienia zwierząt.
8 – Zakończenie ZOONOOcy.
9 – Otwarcie ZOO dla zwiedzających

Fot. Materiały promocyjne ZOO

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE