Reklama

Nivea wybuduje podwórko w powiecie? Głosujemy!

Opublikowano:
Autor:

Nivea wybuduje podwórko w powiecie? Głosujemy! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Czasu jest coraz mniej, a głosów potrzebnych do zebrania niezwykle wiele. Jeśli wszyscy się zmobilizujemy i solidarnie oddamy głos, w naszym powiecie powstaną jedyne w swoim rodzaju podwórka talentów Nivea.

Czasu jest coraz mniej, a głosów potrzebnych do zebrania niezwykle wiele. Jeśli wszyscy się zmobilizujemy i solidarnie oddamy głos, w naszym powiecie powstaną jedyne w swoim rodzaju podwórka talentów Nivea.

Miałyby się one znaleźć w gminie Mała Wieś, ul. Kochanowskiego 17 i w gminie Drobin, ul. Przyszłość. Na podwórko w Małej Wsi oddano póki co 376 głosów. Na to w Drobinie z kolei 82.

Konkurs podzielony jest na trzy kategorie – miasta poniżej 20 tys. mieszkańców, miasta od 20 do 60 tys. mieszkańców, oraz miasta powyżej 60 tys. mieszkańców. Do wygrania jest 15 podwórek, po 5 w każdej z kategorii. 

Uczestnicy mogą także wysłać film lub prezentację z talentami dzieci. Wtedy można wywalczyć jedno z pięciu podwórek przyznawanych przez jury. Jeśli dana propozycja zostaje odrzucona, wówczas przechodzi do fazy głosowania przez internautów.

Głosowanie wystartowało 11 maja. Potrwa do 21 czerwca. Czasu więc nie jest wiele, a głosów do zebrania potrzeba dużo. Weźcie więc sprawy w swoje ręce i głosujcie POD LINKIEM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE