Reklama

Nietypowe warsztaty. Decyduj, ile zapłacisz

Opublikowano:
Autor:

Nietypowe warsztaty. Decyduj, ile zapłacisz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Każdy sam decyduje, ile zapłaci za udział w warsztatach tanecznych, które jutro poprowadzi Agnieszka Lisiecka. Dlaczego? Bo pieniądze trafią na konto młodziutkiej tancerki Mai Ferszt, która walczy z chorobą nowotworową.

Każdy sam decyduje, ile zapłaci za udział w warsztatach tanecznych, które jutro poprowadzi Agnieszka Lisiecka. Dlaczego? Bo pieniądze trafią na konto młodziutkiej tancerki Mai Ferszt, która walczy z chorobą nowotworową. 

O Mai pisaliśmy już kilka razy - zawsze za sprawą płocczan, którzy na przekór dramatycznej  diagnozie postanowili walczyć o życie 12-latki z Płocka, której los dotąd nie oszczędzał. Gdy miała cztery lata, jej mama została wdową - tata zginął w wypadku, do którego doszło na terenie zakładu Orlen Remont. Starszy brat od urodzenia cierpi na rozszczep kręgosłupa i porusza się na wózku.  Teraz doszła jeszcze choroba nowotworowa Mai. Mama nie pracuje, wszyscy żyją z renty po ojcu. 

Dziewczynka ma talent, na koncie pierwsze sukcesy taneczne. Wszyscy, na czele z komitetem Razem dla Mai i ze studiem Tańca Fame, walczą, by śliczna i zdolna nastolatka wróciła do zdrowia.

Jutro, we wtorek, zaplanowano bezpłatne warsztaty taneczne połączone ze zbiórką charytatywną - każdy sam decyduje, ile przekaże na leczenie Mai. Warsztaty poprowadzi Agnieszka Lisiecka, instruktorka, choreografka, półfinalistka programu "Got to Dance/Tylko Taniec 3", która specjalizuje się głównie w jazzie i modernie i ma na koncie wiele sukcesów na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach.

Warsztaty odbędą się w godzinach 13.00-15.00  w Studio Tańca Fame przy ul. Nowy Rynek 11 w Płocku.

Więcej o Mai pisaliśmy tutaj:

Na zdjęciach: akcja dla Mai w Galerii Wisła, fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE