Reklama

Niespokojna doba. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne

Opublikowano:
Autor:

Niespokojna doba. Jedna osoba nie żyje, dwie są ranne - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trzy wypadki, w tym jeden śmiertelny i kilkanaście kolizji - to bilans minionej doby na drogach w Płocku i powiecie płockim.

Trzy wypadki, w tym jeden śmiertelny i kilkanaście kolizji - to bilans minionej doby na drogach w Płocku i powiecie płockim.

Rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek przedstawił bilans minionej doby. Wynika z niego, że na drogach było bardzo niespokojnie - doszło łącznie do trzech wypadków oraz 14 kolizji (11 w mieście i trzech w powiecie).

Najtragiczniejsze zdarzenie miało miejsce wczoraj rano w rejonie bramy nr 10 PKN Orlen. Jak już pisaliśmy, z niewyjaśnionych na razie przyczyn bus marki Iveco najechał na 55-letniego płocczanina. Mężczyzna zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Do kolejnego wypadku doszło w Goślicach w gminie Bielsk. Z relacji rzecznika wynika, że kierujący fordem stracił panowanie nad autem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Kierowcy nic się nie stało, ale do szpitala na obserwację trafiła pasażerka forda.

Szpitalem skończyła się także jazda starszego płocczanina, który jechał rowerem mimo orzeczonego przez sąd zakazu. 79-latek przewrócił się na rowerze na ul. Kazimierza Wielkiego i doznał obrażeń ciała. W szpitalu została mu pobrana krew do badań, gdyż z jego ust była wyczuwalna woń alkoholu.

Z pozostałych zdarzeń minionej doby rzecznik wymienia jeszcze kradzież roweru i portfela z dokumentami i pieniędzmi z targowiska przy Rembielińskiego. Straty oszacowano na ok. 350 zł.

[ALERT]1470900379929[/ALERT]

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE