Reklama

Niesamowity Dzień Dziecka w Galerii Mazovia !

Opublikowano:
Autor:

Niesamowity Dzień Dziecka w Galerii Mazovia ! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Galeria Mazovia z okazji Dnia Dziecka przygotowała mnóstwo atrakcji dla najmłodszych milusińskich.

Galeria Mazovia z okazji Dnia Dziecka przygotowała mnóstwo atrakcji dla najmłodszych milusińskich.

W dniu 1 czerwca 2017r. od godziny 13:00 wszystkie dzieci będą mogły się cieszyć wspaniałą zabawą przy udziale kolorowych klaunów, którzy figlując i rozśmieszając sprawią, by ten dzień był wyjątkowy. W programie także malowanie buziek przez animatorów oraz słodka wata cukrowa. A już od godziny 14:00 przed galerią czekać będą strażacy-ratownicy z Grupy Ratownictwa Specjalistycznego OSP Płock Podolszyce, którzy zaprezentują dzieciakom i nie tylko swoje umiejętności ratownicze. Dodatkowo będzie można zobaczyć specjalny lekki samochód ratownictwa wodnego z łodzią, sprzęt nurkowy i wysokościowy oraz przymierzyć hełm strażacki, a także dowiedzieć się dużo ciekawych informacji na temat zawodu strażaka ratownika.

Kolejne i wyjątkowe atrakcje czekają na najmłodszych w specjalnie zaaranżowanym „świecie starożytnego Egiptu”, który będzie dostępny w dniach od 5 do 11 czerwca 2017r. w godzinach od 11:00 do 18:00 na terenie Galerii Mazovia. Interaktywne miasteczko egipskie zaprasza do kompleksu siedmiu oddzielnych budowli nawiązujących do starożytnej architektury. Wśród nich nie zabraknie kojarzonej z tym okresem piramidy. Ważnym aspektem tego projektu jest jego edukacyjny charakter, który będzie realizowany nie tylko dzięki możliwości oglądania wystawy, ale również poprzez czynny udział dzieci, np. w rozwiązywaniu tajemnicy egipskich hieroglifów, zwiedzaniu grobowca Faraona, czy też produkcji własnego papirus. Każde dziecko będzie mogło przebrać się w egipski strój oraz otrzyma niespodziankę. Oprowadzający dzieci animator przedstawi historię starożytnego Egiptu oraz pokaże takie rzeźby jak Nefretete, boga Anubisa oraz Sfinksa. Emocjonującym punktem wystawy będą dwie największe budowle: Piramida i Grobowiec Faraona, do których dzieci będą mogły wejść i odkryć tajemnice, które w sobie kryją.

Międzynarodowy Dzień Dziecka ustanowiony przez ONZ symbolizuje prawa najmłodszych przedstawicieli społeczeństwa i zwraca uwagę na zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom z całego świata. Honorując wszystkie dzieci zdecydowaliśmy się zrealizować projekt łączący elementy zabawy z nauką, dający możliwość bezpośredniego zetknięcia się ze światem starożytnego Egiptu, co wydaje się być wyjątkową atrakcją dla europejskiej kultury. Ekspozycja wystawy z pewnością pobudzi wyobraźnię naszych milusińskich nie tylko z uwagi na tematykę, ale przed wszystkim na scenografię i wielkości rekwizytów zastosowanych w miasteczku. Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w niesamowitej przygodzie, która z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci- mówi Katarzyna Klaczka-Wachowska, Dyrektor Galerii Handlowej Mazovia w Płocku. 

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://galeriamazovia.com.pl/

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE