Reklama

Niepodległość będą świętować na balu

Opublikowano:
Autor:

Niepodległość będą świętować na balu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Hucznym balem z toastami za ojczyznę uczczą kolejną rocznicę odzyskania niepodległości płocczanie bawiący się na corocznym Płockim Balu Niepodległościowym.

Hucznym balem z toastami za ojczyznę uczczą kolejną rocznicę odzyskania niepodległości płocczanie bawiący się na corocznym Płockim Balu Niepodległościowym.

Bal już od dziewięciu lat organizuje Izba Gospodarcza Regionu Płockiego. Chodzi o to, by mimo listopadowej aury, która studzi nieco entuzjazm wynikający z odzyskania przez Polskę niepodległości, świętować to radosne przecież wydarzenie w wesołej atmosferze i w gronie rodaków. Corocznie na balu bawi się ok. 200 przedstawicieli instytucji finansowych, biznesowych i samorządowych

W tym roku na balowe obchody 97. rocznicy odzyskania niepodległości po latach niewoli Izba zaprasza 21 listopada. Tradycyjnie bal odbędzie się w Domu Technika. Poza tańcami do białego rana jak zwykle nie zabraknie  programu patriotycznego i toastów za ojczyznę. W tym roku oprawę muzyczną balu powierzono m.in. Królewskiej Orkiestrze Symfonicznej przy Pałacu w Wilanowie.  

Zapisywać się można do 6 listopada, dwuosobowe zaproszenie kosztuje 550 zł. Więcej informacji pod numerem telefonu: (24) 364 99 89

Fot. IGRP

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE