Reklama

Nielegalne wyścigi to już plaga, w czwartek były kolejne. Policja reaguje

Opublikowano:
Autor:

Nielegalne wyścigi to już plaga, w czwartek były kolejne. Policja reaguje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek po raz kolejny kierowcy ścigali się na ulicach Płocka. Mieszkańcy coraz częściej zgłaszają policjantom wyskoki piratów drogowych, a ci zapowiadają, że nie będzie tolerancji dla takich "zabaw".

W czwartek po raz kolejny kierowcy ścigali się na ulicach Płocka. Mieszkańcy  coraz częściej zgłaszają policjantom wyskoki piratów drogowych, a ci zapowiadają, że nie będzie tolerancji dla takich "zabaw".

W Płocku jest kilka miejsc, w których kierowcy teoretycznie mogliby "poszaleć". Chodzi tu przede wszystkim o fragment ul. Wyszogrodzkiej na Podolszycach czy trasę ks. Jerzego Popiełuszki. W praktyce obowiązuje tu jednak ograniczenie prędkości, przeważnie do 70 km/h. Mieszkańcy coraz częściej zgłaszają policjantom wybryki kierowców. 

[ZT]22018[/ZT]

W czwartek po raz kolejny kilkunastu miłośników szybkiej jazdy wpadło w ręce funkcjonariuszy. Skończyło się na kilkunastu mandatach i zatrzymanych dowodach rejestracyjnych. 

- Policjanci płockiej drogówki już po raz kolejny przeprowadzili wzmożone kontrole. Wszystko po to ,aby dać wyraźny sprzeciw na tego typu zachowania na płockich drogach. Kierowcy poprzez nadmierną prędkość stanowią zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego, a ponadto zakłócają ciszę nocną - mówi sierż. szt. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. 

Jak dodaje Lewandowska, funkcjonariusze nadal będą prowadzić częstsze kontrole, współpracują też monitoringiem miejskim. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE