Reklama

Niecodzienne morsowanie z muzyką. Wbiegną do wody kilka razy

Opublikowano:
Autor:

Niecodzienne morsowanie z muzyką. Wbiegną do wody kilka razy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę 1 grudnia o godz. 14 na płockiej Sobótce zaplanowano zimną kąpiel przy muzyce połączoną z treningiem mentalnym.

W niedzielę 1 grudnia o godz. 14 na płockiej Sobótce zaplanowano zimną kąpiel przy muzyce połączoną z treningiem mentalnym.

Na imprezę zapraszają organizatorzy z kravvtrening.pl i FitLuck. Będą oczywiście Płockie Morsy, a także miłośnicy zimnych kąpieli z całego regionu.

- Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno do udziału w imprezie, jak i do obejrzenia z brzegu - zachęca Róża Kaszewska, współorganizatorka niedzielnych zajęć, która także zażywa zimnych kąpieli.

Wprawdzie do prawdziwej zimy daleko, Morsy tęsknią za śniegiem i lodem, ale i tak zapowiada się kolejna fajna zabawa. Co zaplanowano na Sobótce?

- Różnica w porównaniu z wcześniejszymi kąpielami będzie taka, że proponujemy trening mentalny. Na początek będzie 20 minut rozgrzewki, z elementami samoobrony, przy muzyce - wylicza Róża Kaszewska. - Planujemy trzy, a może nawet cztery wejścia do wody. Pokażę, że da się to zrobić! Będziemy w ruchu, poprowadzi nas muzyka. 

Organizatorzy podkreślają, że morsowanie z Kravvtrening to świetna odporność, zahartowane ciało, lepsza wydolność układu sercowo-naczyniowego, lepsze krążenie i ukrwienie skóry. A do tego hamulec  dla procesu starzenia, poznawanie i rozumienie własnego umysłu i ciała , a także kontrolowanie emocji i przepływu myśli tak, by nie pozwolić skupić się na zimnie.

Pamiętajmy jednak, że przed decyzją o korzystaniu z zimnych kąpieli trzeba skonsultować się z lekarzem i upewnić, że nie ma przeciwwskazań do takich zajęć. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE