Reklama

Niebezpieczny przejazd. Służby techniczne pracują na miejscu

Opublikowano:
Autor:

Niebezpieczny przejazd. Służby techniczne pracują na miejscu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od naszej czytelniczki otrzymaliśmy krótkie nagranie, na którym widać, jak podczas przejazdu pociągu zapory na przejeździe kolejowym przy ul. Słonecznej są podniesione. Sprawę zgłosiliśmy kolejowej spółce.

Od naszej czytelniczki otrzymaliśmy krótkie nagranie, na którym widać, jak podczas przejazdu pociągu zapory na przejeździe kolejowym przy ul. Słonecznej są podniesione. Sprawę zgłosiliśmy kolejowej spółce. 

Nagranie wysłaliśmy do Mirosława Siemieńca, rzecznika Polskich Linii Kolejowych. Zapewnił, że natychmiast po otrzymaniu filmu na miejsce zostały skierowane służby techniczne. 

- Od razu została wprowadzona standardowa procedura. Pociągi w tym miejscu zwalniają do 20 km/h, a maszyniści szczególnie uważają. Urządzenia są pod dodatkowym nadzorem, sprawdzamy ich funkcjonowanie w ostatnich kilku dniach - zapewnił.

[ZT]14579[/ZT]

Przypominamy, że przepisy ruchu drogowego nakazują kierowcom zachowanie szczególnej ostrożności przy każdym przejeździe kolejowym. Wadliwe działanie systemu nas z tego nie zwalnia. Dzięki dokładnym informacjom, udzielonym przez naszą czytelniczkę, służby mają ułatwione zadanie. Do tego czasu apelujemy jednak o dodatkową ostrożność. 

Jak zauważa radny Piotr Szpakowicz, niestety, kierowcy uparcie jeżdżą tamtędy na pamięć i wielu nawet nie zwalnia na przejeździe. Ostrzeżcie swoich bliskich i znajomych, by zachowali większą ostrożność. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE