Reklama

Niebawem wjedzie ciężki sprzęt. Zaczynają przebudowę

Opublikowano:
Autor:

Niebawem wjedzie ciężki sprzęt. Zaczynają przebudowę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jeden z czytelników wyjrzał w poniedziałek przez okno i zobaczył zostawione rury na środku trawnika w pobliżu wejścia do kościoła św. Jadwigi Królowej. Pytał, czy to pierwszy zwiastun przyszłych prac na alei Roguckiego.

Jeden z czytelników wyjrzał w poniedziałek przez okno i zobaczył zostawione rury na środku trawnika w pobliżu wejścia do kościoła św. Jadwigi Królowej. Pytał, czy to pierwszy zwiastun przyszłych prac na alei Roguckiego.

Nasz czytelnik miał rację, ponieważ 11 lipca teren oddano wykonawcy, który zaczyna już zwozić niezbędne materiały i robi pomiary.

- Niewykluczone, że ciężki sprzęt wjedzie na teren już w tym tygodniu – informuje Marta Komorkowska z zespołu współpracy z mediami w płockim Ratuszu.

Aleja Roguckiego ma zyskać zupełnie nowy wygląd dzięki posadzonej zieleni, nowym chodnikom i ławeczkom, ścieżkom dla rowerzystów, poidełkom i budkom dla ptaków, w planach znalazły się także fontanna, domek dla owadów i ładowarka solarna do telefonów. 

[ZT]15788[/ZT]

Do 15 kwietnia 2018 roku, powinna zostać również wybudowana ogólnodostępna toaleta miejska w trybie „zaprojektuj i wybuduj”. Termin realizacji całości do 30 maja 2018 roku. Prace wykona konsorcjum firm: lider: Zielony Ogród sp. z o. o. ze Słupna, członkowie konsorcjum: płockie Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane WASKOP Elżbieta Wasek oraz Firma Remontowo-Budowlana Lipowski. Wykonanie całości zamówienia będzie kosztowało 13 mln 144 tys. zł.   

Fot. Czytelnik

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE