Reklama

Niebawem Płock w „Pytaniu na śniadanie”

Opublikowano:
Autor:

Niebawem Płock w „Pytaniu na śniadanie” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Telewizja Polska sprawdzała, dlaczego Płock jest dobrym miejscem na spędzenie weekendu. Zjawiła się u nas z kamerami akurat w pierwszy dzień lata. Kiedy zatem zobaczymy program z wykorzystaniem wstawek z naszego miasta?

Telewizja Polska sprawdzała, dlaczego Płock jest dobrym miejscem na spędzenie weekendu. Zjawiła się u nas z kamerami akurat w pierwszy dzień lata. Kiedy zatem zobaczymy program z wykorzystaniem wstawek z naszego miasta?

Ekipa telewizyjna z prezenterem Mateuszem Szymkowiakiem gościła w Płocku we wtorek. Podglądała zabawę słoni w ogrodzie zoologicznym i pracę hejnalisty na wieży ratusza. Z mikrofonem zajrzeli na dworzec, na plaży nad Wisłą rozmawiali z pełniącym obowiązki dyrektora Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Radosławem Malinowskim, z kolei na tle starówki zadali kilka pytań Iwonie Krajewskiej z Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. Przed kamerą stanął prezydent Andrzej Nowakowski, ale bynajmniej nie w garniturze i nie siedzący za biurkiem w gabinecie. Zapewne nie zabraknie także informacji o imprezach sportowych organizowanych w naszym mieście.

Jak wypadli i co ostatecznie zostanie pokazane po dokonaniu montażu materiału, tego dowiemy się w programie "Pytanie na śniadanie" już w najbliższą sobotę od godziny 7.30 w TVP2.

Fot. Zdjęcia - profil płockiego zoo na Facebooku

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE