Reklama

Nie żyje poszkodowany w niedzielnym wypadku

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje poszkodowany w niedzielnym wypadku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę informowaliśmy o tragicznym zdarzeniu w miejscowości Bończa (gm. Słubice). Kierowca potrącił tam troje rowerzystów. Jedna osoba była w ciężkim stanie. Jak dowiedzieliśmy się od mł. asp. Marty Lewandowskiej z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, lekarzom nie udało się uratować życia 61-letniemu mężczyźnie.

W niedzielę informowaliśmy o tragicznym zdarzeniu w miejscowości Bończa (gm. Słubice). Kierowca potrącił tam troje rowerzystów. Jedna osoba była w ciężkim stanie. Jak dowiedzieliśmy się od mł. asp. Marty Lewandowskiej z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, lekarzom nie udało się uratować życia 61-letniemu mężczyźnie.

Do wypadku doszło około godz. 15.30. Wszystkie poszkodowane osoby zostały przewiezione do szpitali w Płocku i Sochaczewie.

- Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 40-letni kierujący volvo, w niewyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach, potrącił tróje rowerzystów, mężczyznę i dwie kobiety. Rowerzyści zostali przewiezieni do szpitala. Niestety, pomimo podjętych czynności ratujących życie, 61-letni mężczyzna zmarł - powiadomiła mł. asp. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

[ZT]22999[/ZT]

To nie jedyny wypadek, o którym wspomina funkcjonariuszka w raporcie z minionego weekendu. Do innego zdarzenia doszło w piątek około godz. 17.50 w miejscowości Grabowiec (gmina Słubice). Policjanci ustalili, że kierujący skodą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu kierującemu fordem. W wyniku zderzenia kierujący fordem oraz pasażerka zostali przewiezieni do szpitala.

[ZT]23009[/ZT]

W poniedziałek od rana policjanci ruchu drogowego prowadzą na drogach powiatu płockiego oraz na terenie Płocka działania pod kryptonimem “Trzeźwość”. Akcja ma na celu poprawę bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego poprzez uniemożliwienie dalszej jazdy kierującym pod wpływem alkoholu czy też narkotyków.

Dzisiaj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6.00-14.00 na DK 10 oraz DK 60.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE