Reklama

Nie żyje mężczyzna. Został śmiertelnie pobity

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje mężczyzna. Został śmiertelnie pobity - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W minionym tygodniu odnaleziono ciało mężczyzny na ogródkach działkowych przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Sekcja zwłok została przeprowadzona na drugi dzień. - Wykazała obrażenia w obrębie twarzoczaszki zmarłego - wyjaśnia prokurator rejonowy, Norbert Pęcherzewski. Innymi słowy, mężczyzna został pobity na śmierć.

W minionym tygodniu odnaleziono ciało mężczyzny na ogródkach działkowych przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Sekcja zwłok została przeprowadzona na drugi dzień. - Wykazała obrażenia w obrębie twarzoczaszki zmarłego - wyjaśnia prokurator rejonowy, Norbert Pęcherzewski. Innymi słowy, mężczyzna został pobity na śmierć.

Przeprowadzono oględziny miejsca zdarzenia. Policja, w toku postępowania, ustaliła podejrzanego, który mógł przyczynić się do śmierci 47-latka. Okazał się nim 33-letni płocczanin.

– Przemysław J. dotkliwie pobił zmarłego 47-latka – mówi prokurator rejonowy, Norbert Pęcherzewski. - Mieszaniec Płocka usłyszał zarzut z art. 156 par. 1 punkt 2 Kodeksu karnego oraz z paragrafu 3: Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Jeżeli następstwem czynu jest śmierć człowieka, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Mężczyzna nie przyznał się do winy. Jak dowiadujemy się także od prokuratura rejonowego, Przemysław J. był recydywistą - odbywał już wcześniej kary za poważne przestępstwa.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratora. Przemysława J. kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE