Reklama

Nie żyje dziennikarka Magdalena Walewska

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje dziennikarka Magdalena Walewska - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj wieczorem zmarła nagle Magdalena Walewska, znana przede wszystkim z lokalnej telewizji jako redaktor naczelna Multi TV.

Wczoraj wieczorem zmarła nagle Magdalena Walewska, znana przede wszystkim z lokalnej telewizji jako redaktor naczelna Multi TV.

Magdalenę Walewską znali nie tylko dziennikarze i przedstawiciele świata polityki, kultury czy sportu z niezliczonych konferencji prasowych, gdy stała z mikrofonem, nagrywając ich, ale również płocczanie, którzy często oglądali ją w lokalnym programie telewizyjnym kablówki Multi TV (wcześniej Tele Topu). Płocka dziennikarka znana była przede wszystkim z superciepłego i bardzo opanowanego głosu - z powagą, taktem, życzliwym półuśmiechem i naturalnym ciepłem zadawała pytania zaproszonym do studia gościom. Angażowała się w różne akcje - dzielnie stała z puszką podczas kwesty Ratujmy Płockie Powązki, zasiadała w różnego rodzaju gremiach, w których brały udział płockie redakcje.

Śmierć dziennikarki zaskoczyła wszystkich - Magdalena Walewska zmarła nagle w czwartek w Boże Ciało w wieku 44 lat.  Jeszcze dzień wcześniej wrzucała zdjęcia z  żaglówki w Murzynowie...

Cała redakcja Portalu Płock składa Rodzinie zmarłej najszczersze wyrazy współczucia.


Na zdjęciu: Magdalena Walewska (pierwsza z prawej) podczas konferencji prasowej, fot. Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE