Reklama

Nie zwracamy uwagi na objawy tej choroby. To błąd!

Opublikowano:
Autor:

Nie zwracamy uwagi na objawy tej choroby. To błąd! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W wielu krajach zauważalny jest wzrost zachorowań na choroby tarczycy. Nieprawidłowe funkcjonowanie tego gruczołu może całkowicie rozregulować nawet najzdrowszy organizm. Jak w przypadku każdej choroby, ważna jest profilaktyka i wczesne wykrywanie, dlatego z okazji zbliżającego się światowego dnia tarczycy Medic Park przygotował specjalną promocję.

W wielu krajach zauważalny jest wzrost zachorowań na choroby tarczycy. Nieprawidłowe funkcjonowanie tego gruczołu może całkowicie rozregulować nawet najzdrowszy organizm. Jak w przypadku każdej choroby, ważna jest profilaktyka i wczesne wykrywanie, dlatego z okazji zbliżającego się światowego dnia tarczycy Medic Park przygotował specjalną promocję.

Tarczyca to bardzo ważny gruczoł w ludzkiej gospodarce hormonalnej. Wydzielane przez niego hormony wspomagają wzrost organizmu, przemianę materii i są ważne dla układu nerwowego.

Nadpobudliwość, spadek masy ciała, ciągła szybka akcja serca, osłabienie mięśni i biegunki - to tylko niektóre objawy nadczynności tarczycy. Zbyt duża produkcja hormonów też jest szkodliwa i może skutkować m.in. wysuszeniem skóry, obrzękami, wzrostem masy ciała, zaparciami, a nawet objawami depresji i pogorszeniem sprawności intelektualnej. 

25 maja przypada światowy dzień tarczycy. Z tej okazji Medic Park przygotował promocję - pierwszych 30 pacjentów będzie mogło za darmo wykonać zestaw badań hormonów tarczycy (TSH, fT3, fT4). W ramach akcji oferowana jest również bezpłatna konsultacja lekarza specjalisty medycyny rodzinnej, który zinterpretuje wyniki badań i w razie potrzeby skieruje do endokrynologa lub na badanie USG tarczycy.

Terminy można rezerwować w dniach 22-26 maja pod numerem telefonu 510 300 222. 

Pacjencji, którzy złożyli deklarację w Poradni Medycyny Rodzinnej, mają dostęp do bezpłatnych badań przez cały rok, w tym także RTG i USG.W ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia badania krwi dla pacjentów ze skierowaniem z Poradni Medycyny Rodzinnej również są wykonywane bezpłatnie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE