Reklama

Nie zdziwcie się, jeśli spotkacie prezydenta. Będzie miał prośbę

Opublikowano:
Autor:

Nie zdziwcie się, jeśli spotkacie prezydenta. Będzie miał prośbę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Może chcecie o coś zapytać prezydenta lub wiceprezydenta miasta? W najbliższą niedzielę możecie ich spotkać robiąc zakupy w jednej z galerii na Podolszycach. W ten sposób Ratusz zamierza zachęcić płocczan do wypełnia ankiet na temat nowej strategii rozwoju miasta na 12 lat.

Może chcecie o coś zapytać prezydenta lub wiceprezydenta miasta? W najbliższą niedzielę możecie ich spotkać robiąc zakupy w jednej z galerii na Podolszycach. W ten sposób Ratusz zamierza zachęcić płocczan do wypełnia ankiet na temat nowej strategii rozwoju miasta na 12 lat.

To dopiero pierwszy etap prac nad Strategią Rozwoju Miasta do 2030 roku. Zgodnie z założeniem dokument mógłby powstać do końca grudnia, aby w pierwszym kwartale 2018 roku mogli pochylić się nad nim radni. Ankieta ma 10 stron formatu A4 i jest dostępna w internecie na stronie Urzędu Miasta Płocka lub w tradycyjnej formie papierowej.

[ZT]15967[/ZT]

Urzędnicy zamierzają zebrać minimum tysiąc wypełnionych ankiet, przy czym pierwszego dnia, jak informuje Hubert Woźniak z zespołu współpracy z mediami w Ratuszu, odpowiedzi na pytania z arkusza udzieliło ponad 40 osób.

- W niedzielę, 16 lipca w Galerii Handlowej "Wisła" od godz. 14 zachęcać płocczan do wypełnienia ankiety będzie prezydent Płocka Andrzej Nowakowski wraz z wiceprezydentem Jackiem Terebusem.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE