Reklama

Nie parkujcie aut w tym miejscu, bo mogą przeszkadzać biegaczom

Opublikowano:
Autor:

Nie parkujcie aut w tym miejscu, bo mogą przeszkadzać biegaczom - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz prosi, by od soboty wieczorem nie parkować już samochodów przy Małachowskiego i na Starym Rynku. Wiedzie tamtędy trasa Półmaratonu Dwóch Mostów.

Ratusz prosi, by od soboty wieczorem nie parkować już samochodów przy Małachowskiego i na Starym Rynku. Wiedzie tamtędy trasa Półmaratonu Dwóch Mostów.

Zastawiona samochodami staromiejska uliczka byłaby sporą niedogodnością dla kkilkuset biegaczy, którzy w niedzielę rano wystartują w piątym już Półmaratonie Dwóch Mostów. Dlatego Ratusz apeluje, by już od godziny 18.00 w sobotę kierowcy nie zostawiali tam swoich aut.

Bieg rozpocznie się o 8.30 na starówce. Jego trasa wiedzie od Małachowskiego przez Narutowicza. Mostową do starego mostu, a potem przez Radziwie do nowego mostu i z powrotem Grabówką i Norbertańską na Stary Rynek. W tym czasie kierowcy i pasażerowie autobusów Komunikacji Miejskiej muszą się liczyć z utrudnieniami i czasowym zamykaniem ulic. Aby przejechać na drugą stronę Wisły, lepiej wybrać most Solidarności. Utrudnienia potrwają do ok. 12.30.

[ZT]13272[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE