Reklama

Nie możesz spać? Idź na maraton filmów

Opublikowano:
Autor:

Nie możesz spać? Idź na maraton filmów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sezon letniego balangowania sieć kin Helios uważa za otwarty od piątku 27 czerwca. Za dwa tygodnie w kinach w całej Polsce rusza nocny maraton. Akurat w przerwie Mundialu!

Sezon letniego balangowania sieć kin Helios uważa za otwarty od piątku 27 czerwca. Za dwa tygodnie w kinach w całej Polsce rusza nocny maraton. Akurat w przerwie Mundialu!

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego - już za dwa tygodnie rozpoczyna się wielka laba i upragnione wakacje! Choć dorośli muszą chodzić do pracy, wakacyjna atmosfera udzieli się i im, i dlatego mogą czuć się zaproszeni na całonocny maraton filmowy, którym sieć kin Helios chce przywitać wakacje.

Maraton startuje w piątek o 23.00 z „Sąsiadami” - amerykańską komedią o małżeństwie z małym dzieckiem, któremu przyszło mieszkać obok studenckiej braci… Potem kolejna amerykańska produkcja z akcją rozgrywającą się w college’u na "22 Jump Street". Już nad ranem na wytrwałych będzie czekał tchórzliwy hodowca owiec z filmu "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie". Maraton zakończy się o 5.30, w sam raz by zdobyć potrzebną na wakacyjne imprezy kondycję. Nie wyrzucajcie biletów - mogą się jeszcze kiedyś przydać!

Bilety na całą noc w kinie kosztują: 25 zł (jeśli kupicie do 22 czerwca), 28 zł (jeśli pokażecie bilet z poprzedniego maratonu), a także 30 zł (ulgowy) lub 33 zł (normalny). Bilety są już dostępne.

Uwaga - w maratonie mogą wziąć udział uczniowie do 15. roku życia, ale muszą mieć zgodę rodziców lub opiekunów prawnych - formularz takiej zgody jest dostępny na stronie kina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE