Reklama

Nie daj się oszukać. Przyjdź i poznaj swoje prawa

Opublikowano:
Autor:

Nie daj się oszukać. Przyjdź i poznaj swoje prawa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Macie problem ze zwrotem towaru albo chcecie zareklamować niewłaściwie wykonaną usługę? W punktach informacyjnych, które pojawią się 14 i 21 marca w płockich galeriach handlowych, będzie można liczyć na bezpłatne porady prawne.

Macie problem ze zwrotem towaru albo chcecie zareklamować niewłaściwie wykonaną usługę? W punktach informacyjnych, które pojawią się 14 i 21 marca w płockich galeriach handlowych, będzie można liczyć na bezpłatne porady prawne.

Światowy Dzień Konsumenta przypada co roku 15 marca. Przy okazji miejski rzecznik konsumentów postara się zwiększyć świadomość płocczan w zakresie zawieranych umów konsumenckich, tj. sprzedaży czy o dzieło.

– W tym roku w miejscach, gdzie najczęściej zawiera się różnego rodzaju umowy, zorganizowane zostaną punkty informacyjno – konsultacyjnego w ramach kampanii edukacyjnej pod hasłem „Bądź świadomym konsumentem – poznaj swoje prawa” – mówi Izabela Prądzyńska. 

Będzie można liczyć na bezpłatne porady prawne z zakresu reklamacji towarów i usług oraz innych przepisów konsumenckich. Z konsultacji mogą skorzystać zarówno klienci, jak i pracownicy przedsiębiorców funkcjonujących w galeriach

Bezpłatną poradę będzie można uzyskać:
• 14 marca (czwartek) w godz. 14.30 – 17.30 w Galerii Handlowej Wisła
• 21 marca (czwartek) w godz. 14.30 – 17.30 w Galerii Handlowej Mazovia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE