Reklama

Nauka jazdy. Gdzie najwyższa zdawalność?

Opublikowano:
Autor:

Nauka jazdy. Gdzie najwyższa zdawalność? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Oddział komunikacji w płockim Ratuszu upublicznił wyjątkowe zestawienie - można się z niego dowiedzieć, w których płockich ośrodkach nauki jazdy zdawalność na egzaminach na prawo jazdy była najwyższa.

Oddział komunikacji w płockim Ratuszu upublicznił wyjątkowe zestawienie - można się z niego dowiedzieć, w których płockich ośrodkach nauki jazdy zdawalność na egzaminach na prawo jazdy była najwyższa.

Zestawienie opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej obejmuje blisko 30 działających w Płocku ośrodków szkolenia kierowców i gromadzi dane uzyskane na podstawie wyników osiągniętych przez przyszłych i świeżo upieczonych kierowców na egzaminie teoretycznym oraz praktycznym w drugim półroczu 2012 r.

Zdecydowanie lepiej poszło przyszłym kierowcom zdawanie egzaminu z teorii - tu rozbieżności między ośrodkami nie były zbyt duże. Najlepszy wynik - ponad 93-procentową zdawalność na egzaminie teoretycznym osiągnęły ośrodki Szkolenie Kierowców Auto Danielak oraz Polski Związek Motorowy, zaraz za nimi z ponad 91-proc. zdawalnością uplasowało się „Rondo. Zajączkowski, Nacfalski”. Jak zwykle trochę gorzej było z egzaminem praktycznym - tu zdawalność waha się od zaledwie kilkunastu do ok. 60 proc. Najwyższym odsetkiem zdanych egzaminów praktycznych może pochwalić się ośrodek Jarosława Pawlika - w drugim półroczu 2012 r. zdawalność wyniosła tam 59,6 proc., oraz Rondo panów Zajączkowskiego i Nacfalskiego (zdawalność 57,1 proc.).

Za Ratuszem przedstawiamy zestawienie dotyczące zdawalności w II półroczu 2012 r. (w procentach)

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE