Reklama

Nauczyciele z III LO pożegnali maturzystów. Zaśpiewali im piosenki [WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Nauczyciele z III LO pożegnali maturzystów. Zaśpiewali im piosenki [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie mogli pożegnać swoich podopiecznych w tradycyjny sposób, więc zrobili to kreatywnie. "Szczęśliwej drogi już czas", "Bella ciao" czy "Słodkiego, miłego życia" zaśpiewali maturzystom nauczyciele z III Liceum Ogólnokształcącego.

Nie mogli pożegnać swoich podopiecznych w tradycyjny sposób, więc zrobili to kreatywnie. "Szczęśliwej drogi już czas", "Bella ciao" czy "Słodkiego, miłego życia" zaśpiewali maturzystom nauczyciele z III Liceum Ogólnokształcącego. 

W piątek 24 kwietnia maturzyści zakończyli rok szkolny. W normalnych warunkach przygotowania do egzaminu dojrzałości wkraczałyby na ostatnią prostą, a już za nieco tydzień usiedliby w szkolnych ławach i przystąpili do matury z języka polskiego. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała jednak plany i wiadomo już, że matury nie odbędą się w tradycyjnym, majowym terminie. Póki co plany rządu zakładają, że egzaminy uda się przeprowadzić w czerwcu. 

[ZT]25420[/ZT]

Zajęcia w szkołach nie odbywają się już od kilku tygodni, wszystko odbywało się zdalnie. Dla maturzystów nauka już się skończyła. Nie było jednak tradycyjnego pożegnania w szkole. Pedagodzy z III Liceum Ogólnokształcącego nakręcili więc filmik. 

- Wyjątkowe czasy wymagają wyjątkowych rozwiązań - napisali. 

Zaczyna się memem, a po chwili dyrekcja szkoły zachęca "śpiewać każdy może". Potem do akcji wkraczają kolejni pedagodzy i śpiewają znane i lubiane melodie. Zobaczcie sami. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE