Reklama

Naśtępny psyśtanek… Chomików

Opublikowano:
Autor:

Naśtępny psyśtanek… Chomików - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Komunikacja Miejska zaskoczyła od rana swoich pasażerów sympatyczną niespodzianką - przystanki zapowiadają dziś dziecięce głosiki.

Komunikacja Miejska zaskoczyła od rana swoich pasażerów sympatyczną niespodzianką - przystanki zapowiadają dziś dziecięce głosiki.

O niespodziance Komunikacji Miejskiej z okazji Dnia Dziecka, który poprawi humor wszystkim dorosłym, powiadomił nas już z samego rana czytelnik. Otóż zamiast bezbarwnego głosu syntezatora mowy informującego o kolejnych przystankach, który słyszymy na co dzień, dzisiaj te informacje przekazują pasażerom cienkie dziecięce głosiki, słodko sepleniące przy co trudniejszych wyrazach. Podobną niespodziankę spółka przygotowała już w zeszłym roku, ale teraz po zmianach w układzie komunikacyjnym obejmujących również nazwy przystanków, ubiegłoroczne nagrania były już nieaktualne.

Jak dowiedzieliśmy się od Anny Kicińskiej, rzeczniczki KM, w rolę nietypowych lektorów wcieliły się mocno przejęte ważkim zadaniem brzdące z Młodzieżowego Domu Kultury. Zabawa była wyśmienita, a jej wesołe efekty możecie usłyszeć nie tylko dziś, ale i przez kilka kolejnych dni w czerwoniakach. Nie zdziwcie się tylko, że przez ten czas zamiast wysiadać na ul. Chemików, wysiądziecie na…. Chomików.

Fot. MDK

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE