Reklama

Reklama

Narkotykowy Sekret ujawniony w Bulkowie

Opublikowano: 10 marca 2013 22:48
Autor:

Narkotykowy Sekret ujawniony w Bulkowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do czego prowadzi uzależnienie od narkotyków? - odpowiedź na to pytanie mogli zobaczyć widzowie spektaklu „Sekret” zaprezentowanego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Bulkowie przez zawiązaną tam kilka miesięcy temu Grupę PaT.

Reklama

Do czego prowadzi uzależnienie od narkotyków? - odpowiedź na to pytanie mogli zobaczyć widzowie spektaklu „Sekret” zaprezentowanego w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Bulkowie przez zawiązaną tam kilka miesięcy temu Grupę PaT.

Twórcą bulkowskiej grupy jest Robert Wiśniewski, który namówił grupę młodych ludzi do współpracy przy realizacji projektu artystycznego związanego z profilaktyką antyalkoholową. Po kilku miesiącach wspólnej pracy młodzież pojawiła się na scenie, aby wystawić spektakl „Sekret” przybliżający problematykę uzależnienia od narkotyków. Przesłanie sztuki jest jednoznaczne – od każdego z młodych ludzi zależy, czy będzie wolny i świadomy własnej wartości, czy w pewnym momencie zacznie uciekać w kierunku zniewolenia narkotykami.

Zanim młodzi artyści zadebiutowali przed zapełnioną do ostatniego miejsca salą, inspektor Grzegorz Jach, inicjator Przystanku PaT opowiadał o zagrożeniach związanych z używkami. Twórca Grupy PaT w Bulkowie Robert Wiśniewski ogłosił konkurs na scenariusz spektaklu profilaktycznego. Mogli w nim brać udział uczniowie miejscowej szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Autorzy najlepszych prac odebrali nagrody ufundowane przez wójta gminy Bulkowo. Być może jedna z prac konkursowych zostanie już niebawem wystawiona przez Grupę PaT z Bulkowa.

Fot. Archiwum PaT Bulkowo

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.