Reklama

Namiot KOD jednak w innym miejscu

Opublikowano:
Autor:

Namiot KOD jednak w innym miejscu  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nastąpiła mała zmiana planów wśród członków płockiego Komitetu Obrony Demokracji. Namiot przy okazji Audiorover pojawi się w piątek w innym miejscu.

Nastąpiła mała zmiana planów wśród członków płockiego Komitetu Obrony Demokracji. Namiot przy okazji Audiorover pojawi się w piątek w innym miejscu.

Biały namiot KOD-u pojawi się w piątek, 29 lipca w godzinach 17.00 - 20.00 nie przy pomniku Bolesława Krzywoustego, jak wcześniej informowali, tylko w pobliżu Małachowianki, przy wejściu do amfiteatru akurat na rozpoczęcie Audiorover. Festiwal z roku na rok organizowany jest z coraz większym rozmachem, zjeżdżają się na niego do Płocka fani elektronicznych dźwięków z całej Polski. Na Placu Książęcym ustawiono już rusztowania tworzące bramę wejściową, podobną umieszczono nad Wisłą przy miasteczku festiwalowym.

W namiocie członkowie płockiego Komitetu Obrony Demokracji zamierzają prowadzić rozmowy na temat stanu polskiej demokracji. Przy okazji wszystkich przywitają. Tym, którzy miasta nie znają i są u nas pierwszy raz, wręczą mapy Płocka. Gdyby ktoś chciał do nich dołączyć, będzie mógł zrobić to właśnie w piątek. Swoim podpisem można wesprzeć ich kolejną inicjatywę, powstanie tablicy upamiętniającej postać byłego premiera, Tadeusza Mazowieckiego.

Przypomnijmy, że namiot pojawi się również w niedzielę, 31 lipca w tym samym miejscu i w tych samych godzinach.  

Czytaj też:

Fot. Karolina Burzyńska/Portal Płock

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE