Reklama

Nagłe hamowanie. Jedna osoba w szpitalu

Opublikowano:
Autor:

Nagłe hamowanie. Jedna osoba w szpitalu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Autobus musiał gwałtownie hamować, bo samochód osobowy zajechał mu drogę - takie są wstępne ustalenia policji na temat zdarzenia, do którego doszło w środę wczesnym popołudniem na Wyszogrodzkiej między zakładem energetycznym a rondem Wojska Polskiego.

Autobus musiał gwałtownie hamować, bo samochód osobowy zajechał mu drogę - takie są wstępne ustalenia policji na temat zdarzenia, do którego doszło w środę wczesnym popołudniem na Wyszogrodzkiej między zakładem energetycznym a rondem Wojska Polskiego.

Jak dowiedzieliśmy się od Jarosława Ostrowskiego z płockiej komendy policji, wstępne ustalenia wskazują, że autobus Komunikacji Miejskiej nr 35 gwałtowanie zahamował, by nie uderzyć w samochód osobowy, który zajechał mu drogę. Zderzenia pojazdów wprawdzie udało się uniknąć zderzenia, ale w wyniku nagłego hamowania przewróciła się pasażerka autobusu. - Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania - mówi Jarosław Ostrowski.

Od stanu poszkodowanej będzie zależało, czy zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako wypadek, czy jako kolizja.  W tej chwili na skrajnym prawym pasie Wyszogrodzkiej w stronę Podolszyc, który jest zjazdem do  Centrum Graniczna, cały czas można spodziewać się utrudnień w ruchu, bo pojazdy nadal tam stoją.

Fot. Czytelnik

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE