Reklama

Nafciarz w szpitalach. Ze sobą miał mnóstwo prezentów [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Nafciarz w szpitalach. Ze sobą miał mnóstwo prezentów [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W niedzielę młodsi pacjenci w płockich szpitalach witali nietypowego gościa - dwunastego zawodnika Wisły Płock, który tego dnia był niczym zjawiający się przed czasem św. Mikołaj. Wywołał radość i uśmiech na twarzy, bo o to właśnie chodzi.

W niedzielę młodsi pacjenci w płockich szpitalach witali nietypowego gościa - dwunastego zawodnika Wisły Płock, który tego dnia był niczym zjawiający się przed czasem św. Mikołaj. Wywołał radość i uśmiech na twarzy, bo o to właśnie chodzi.

W organizowanej po raz pierwszy akcji "Przynieś pluszaka" łącznie udało się zebrać ponad 500 maskotek, które teraz sukcesywnie trafiają do dzieci. Część zbiorów przekazano w minioną niedzielę przy okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Na początek Nafciarz obdarował dzieci z Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Marcina Kacprzaka 50 maskotkami, a już półtorej godziny później zawitał na oddział pediatryczny w Szpitalu Miejskim Świętej Trójcy. Jednak tu - z racji stanu zdrowa dzieci - pluszaki przekazano pielęgniarkom oddziałowym, aby to one przekazały pluszowe niespodzianki. A już niebawem kolejnych 100 maskotek trafi do oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Płocku, a pewnie i na resztę znajdą się chętni.

Jak informuje klub, zbiórkę prowadzono podczas meczu 15. kolejki Lotto Ekstraklasy Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, a także na stadionie im. Kazimierza Górskiego (w sekretariacie oraz na portierni klubu) oraz w Wisła Płock FanShop w Galerii Mazovia. Czynnie włączyło się w nią m.in. Miejskie Przedszkole nr 37 w Płocku. Wiceprezes Wisły Płock jest bardzo zadowolony z efektów akcji, dużego odzewu ze strony kibiców i radości obdarowanych.

- Takie akcje, jak "Przynieś pluszaka", na pewno będziemy organizować częściej - podsumował akcję Tomasz Marzec.

Fot. Wisła Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE