Reklama

Na tych odcinkach kierowcy będą musieli zwolnić

Opublikowano:
Autor:

Na tych odcinkach kierowcy będą musieli zwolnić  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy skarżyli się na niebezpieczne przejścia dla pieszych, a kierowcy mieli problemy z włączeniem się do ruchu. Miasto zamontowało więc kolejne poduszki berlińskie.

Mieszkańcy skarżyli się na niebezpieczne przejścia dla pieszych, a kierowcy mieli problemy z włączeniem się do ruchu. Miasto zamontowało więc kolejne poduszki berlińskie. 

Wyspowe progi zwalniające, bo tak fachowo nazywa się poduszki berlińskie, pojawiły się w Płocku kilka lat temu i jak na razie zdają egzamin. Na ul. Sienkiewicza i Kolegialnej problem bezpieczeństwa został rozwiązany, podobnie jak na ul. Sierpeckiej. Teraz przyszedł czas na Podolszyce. 

[ZT]19420[/ZT]

Poduszki berlińskie zostały zamontowane w trzech lokalizacjach. Na Podolszycach Północnych przy skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Hubalczyków i  ul. Łączniczek, a na Podolszycach Południowych na ul. Władysława Nowackiego, czyli zjeździe ze skarpy. 

Poduszki we wszystkich miejscach zostały zamontowane kilkadziesiąt metrów przed przejściem i od teraz obowiązuje tam ograniczenie prędkości do 30 kilometrów na godzinę. Urzędnicy liczą, że wpłynie to na poprawę bezpieczeństwa. 

Czy poduszki berlińskie powinny zostać zamontowane także na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i Batalionu "Parasol", za rondem na wysokości Panoramy? 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE