Reklama

Na Tumskiej recykling. Czas na zakupy

Opublikowano:
Autor:

Na Tumskiej  recykling. Czas na zakupy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W centrum miasta staną dzisiaj rządki wieszaków z ubraniami. To kolejna akcja Płockiego Wolontariatu, który tym razem ruszył z pomocą sześcioletniemu chłopcu.

W centrum miasta staną dzisiaj rządki wieszaków z ubraniami. To kolejna akcja Płockiego Wolontariatu, który tym razem ruszył z pomocą sześcioletniemu chłopcu.

Płocki Wolontariat zaprasza dzisiaj do małego przewietrzenia zawartości własnej szafy. Wolontariusze rozstawią w czwartek stojaki  pełne nowiutkich i używanych ubrań. Teraz wszystkie sztuki wystawią do nabycia za symboliczne kwoty.  

Recykling zacznie się o godzinie 10.00 przez siedzibą Płockiego Wolontariatu na ul. Tumskiej 9 i potrwa przez kilka godzin, aż wszystko zniknie z wieszaków. Cały dochód z akcji zostanie przeznczony na rehabilitację chorującego na porażenie mózgowe sześcioletniego Adriana.

Podobne charytatywne akcje Płocki Wolontariat organizował już parokrotnie. Za każdym razem opierają się na zaangażowaniu młodych ludzi organizujących zbiórki wśród własnych sąsiadów, znajomych i rodziny.

Fot. Płocki Wolontariat

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE