Reklama

Na stacjach PKN Orlen już niedługo znajdziecie przeźroczyste pojemniki. Do czego służą?

Opublikowano:
Autor:

Na stacjach PKN Orlen już niedługo znajdziecie przeźroczyste pojemniki. Do czego służą? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W lipcu na wszystkich stacjach PKN Orlen, tuż przy kasach, pojawią się przeźroczyste skrzynki. Będą do nich trafiały przedarte paragony, których nie zabiorą klienci.

W lipcu na wszystkich stacjach PKN Orlen, tuż przy kasach, pojawią się przeźroczyste skrzynki. Będą do nich trafiały przedarte paragony, których nie zabiorą klienci. 

Koncern włącza się tym samym do akcji ministerstwa finansów „Paragon nasza wspólna sprawa. Weź to do siebie.” PKN Orlen zainicjował akcję „Podatkowe Fair Play”, która ma uświadomić klientom korzyści jakie płyną z uczciwych praktyk. Nieodebrany paragon może bowiem posłużyć do wyłudzenia podatku VAT. 

W ramach akcji pracownicy stacji będą zachęcać klientów do odbierania paragonów, a w przypadku odmowy w ich obecności będą go przedzierać i wrzucać do skrzynki. 

– Doceniamy wszystkie inicjatywy wspierające uczciwe praktyki gospodarcze. O ich znaczeniu mogliśmy się przekonać obserwując pozytywne zmiany na rynku paliw po wprowadzeniu przez rząd działań ograniczających szarą strefę. Akcja „Podatkowe Fair Play” jest naszym wkładem w rozwój transparentności podatkowej, która przynosi korzyści wszystkim, zarówno uczciwym przedsiębiorcom, jak i obywatelom – powiedział Wojciech Jasiński, Prezes Zarządu PKN Orlen.

Pilotaż akcji prowadzony jest na czterech spośród ponad 1700 stacji należących do koncernu. Jedna z nich znajduje się w Płocku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE