Reklama

Na płockich drogach lekko nie będzie

Opublikowano:
Autor:

Na płockich drogach lekko nie będzie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek 11 marca kierowcy jeżdżący po Płocku szczególnie muszą się mieć na baczności. Straż miejska ustawi swój fotoradar na czterech ulicach, pojawią się również ekipy remontujące skrzyżowania i chodniki oraz brygady z recyklerem łatające ubytki w jezdniach.

W poniedziałek 11 marca kierowcy jeżdżący po Płocku szczególnie muszą się mieć na baczności. Straż miejska ustawi swój fotoradar na czterech ulicach, pojawią się również ekipy remontujące skrzyżowania i chodniki oraz brygady z recyklerem łatające ubytki w jezdniach.

Fotoradaru straży miejskiej kierowcy mogą w poniedziałek spodziewać się na ulicach Kobylińskiego, Kochanowskiego, Słonecznej i Przyszkolnej.

Brygady zajmujące się naprawianiem ubytków z jezdni przy pomocy recyklera pojawią się na Szpitalnej, Medycznej, Sierpeckiej, Gwardii Ludowej, Kochanowskiego oraz Nowowiejskiego.

Najpoważniejsze utrudnienia mogą jednak występować na przebudowywanych skrzyżowaniach: Wyszogrodzka/Armii Krajowej/Jana Pawła II, Jana Pawła II/Czwartaków oraz Armii Krajowej/Sikorskiego/Batalionu Parasol. Na Grabówce budowana jest ścieżka rowerowa, przy Małej buduje się chodnik, na Ostatniej trwa rozbiórka chodnika, a na Popłacińskiej – jego remont.

Zima wciąż nie zamierza odpuszczać, więc na płockich drogach należy spodziewać się pługosolarek, których zadaniem jest utrzymanie miejskich ulic w jak najlepszym stanie. Z informacji przekazanych przez biuro prasowe płockiego ratusza wynika, że większość dróg jest obecnie przejezdna i ma czarną nawierzchnię.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE