Reklama

Na naukę nigdy nie jest za późno. Przekonaj się sam!

Opublikowano:
Autor:

Na naukę nigdy nie jest za późno. Przekonaj się sam! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości To nie tylko znane powiedzenie, ale po prostu fakt. Przyjdź i przekonaj się o tym w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej, zupełnie za darmo.

To nie tylko znane powiedzenie, ale po prostu fakt. Przyjdź i przekonaj się o tym w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej, zupełnie za darmo. 

W XXI wieku musimy nieustannie nabywać nowych kompetencji, aby nadążyć nad stale zmieniającą się rzeczywistością, mimo iż często sami tego nie zauważamy. Są jednak zawody, których przyszłość nie jest zagrożona. Taką naukę oferuje Zespół Szkół im. Leokadii Bergerowej. To placówka z 95-letnim doświadczeniem w kształceniu, a już od ponad pół wieku pracuje z dorosłymi. 

Tradycja będzie oczywiście kontynuowana w przyszłym roku szkolnym. Dorośli mogą zupełnie za darmo zdobyć zawód w dedykowanej im szkole policealnej. To jedyna taka placówka w Płocku, która oferuje przydatne kierunki kształcenia, jak np. technik BHP czy technik weterynarii. 

To jednak nie koniec oferty. W placówce funkcjonuje też liceum ogólnokształcące, do którego mogą zgłaszać się także absolwenci gimnazjów. Można także odbyć kwalifikacyjne kursy zawodowe dla dorosłych. W ofercie są takie kierunki jak:

  • florysta,
  • kucharz, technik żywienia i usług gastronomicznych,
  • rolnik, technik rolnik,
  • pszczelarz, technik pszczelarz,
  • informatyk,
  • i wiele innych. 
Pamiętajcie, że nauka w Zespole Szkół im. Leokadii Bergerowej jest całkowicie bezpłatna!  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE