Reklama

Na które Podolszyce jedzie ten autobus?

Opublikowano:
Autor:

Na które Podolszyce jedzie ten autobus? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Radny Adam Modliborski proponuje, by na wyświetlaczach autobusów doprecyzować, czy trasa prowadzi na Podolszyce Południe czy Podolszyce Północ. - Nie da się - odpowiada Ratusz.

Radny Adam Modliborski proponuje, by na wyświetlaczach autobusów doprecyzować, czy trasa prowadzi na Podolszyce Południe czy Podolszyce Północ. - Nie da się - odpowiada Ratusz.

Radny PiS poprosił, by na tablicach elektronicznych znajdujących się przy przystankach oraz na wyświetlaczach autobusów pojawiły się skróty  „płn.” lub „płd.”, dzięki którym będzie wiadomo, czy autobus jedzie na Podolszyce Północ czy Południe. Taka informacja znacznie ułatwiłaby życie tym, którzy nie znają na pamięć tras poszczególnych linii.

Ratusz jest na nie, tłumacząc, że  zbiegu ulic Jana Pawła II i Mazura (Podolszyce Południe) znajduje się pętla autobusowa, na której swoje kursy kończą wszystkie autobusy - zarówno te jadące przez Podolszyce północne, południowe, jak i linie 20 oraz 26, które okrążają obydwa osiedla. - Wprowadzenie takiego wyróżnika byłoby możliwe, gdyby istniały dwie oddzielne pętle na obu tych osiedlach, a linie autobusowe kończyły swój bieg oddzielnie na każdej z nich - twierdzi wiceprezydent Dariusz Ciarkowski. Zastępca prezydenta podpowiada jednak, że na większości przystanków znajdują się mapy i rozkłady jazdy, a w autobusach tablice pozwalające sprawdzić dokładną trasę.

Pętla autobusowa na Podolszycach Południe, fot. Portal Płock

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE