Reklama

Na festiwalu znaleziono genetycznego bliźniaka

Opublikowano:
Autor:

Na festiwalu znaleziono genetycznego bliźniaka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Festiwal hiphopowy od dawna współpracuje z Fundacją DKMS, aby odnaleźć genetycznego bliźniaka chorych na białaczkę. Wychodzi na to, że znów się udało.

Festiwal hiphopowy od dawna współpracuje z Fundacją DKMS, aby odnaleźć genetycznego bliźniaka chorych na białaczkę. Wychodzi na to, że znów się udało.

Jak poinformował Marcin Siwek z agencji Event Time Promo organizującej Polish Hip-Hop TV Festival, a prywatnie również dawca szpiku kostnego, coroczna impreza na płockiej plaży „dołożyła cegiełkę do ratowania życia”. W dodatku nie zdarzyło się to pierwszy raz:

[ZT]11022[/ZT]

- Z ogromną radością przekazujemy dzisiejszą wiadomość z Fundacji DKMS Polska. Podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu i odbywającej się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka, Pana Andrzeja Nowakowskiego akcji "Dzień dawcy szpiku" w ramach III edycji Polish Hip-Hop Festival, udało się znaleźć kolejnego dawcę komórek macierzystych – przekazuje wiadomość Marcin Siwek. - Jak informuje nas koordynator ds. rekrutacji dawców z fundacji DKMS, dawcą jest mężczyzna, który w ostatnim tygodniu oddał komórki macierzyste dla 68-letniego Duńczyka. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE