Reklama

Muzykowanie w Studni z Pałką i Bębenkiem

Opublikowano:
Autor:

Muzykowanie w Studni z Pałką i Bębenkiem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 22 do 24 lutego potrwają warsztaty muzyczno-liturgiczne organizowane przez Młodzieżowe Centrum Edukacyjno-Wychowawcze „Studnia” w Płocku. Prowadzić je będą Piotr Pałka oraz Paweł Bębenek. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Od 22 do 24 lutego potrwają warsztaty muzyczno-liturgiczne organizowane przez Młodzieżowe Centrum Edukacyjno-Wychowawcze „Studnia” w Płocku. Prowadzić je będą Piotr Pałka oraz Paweł Bębenek. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Uczestnikami zajęć mogą być zarówno młodzi ludzie, którzy potrafią już śpiewać jak i ci, którzy uważają swoje umiejętności za niewystarczające, ale chcieliby poprawić swój warsztat wokalny. Prowadzący ćwiczenia to doskonali, wykwalifikowani muzycy. Piotr Pałka jest absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie, kompozytorem, dyrygentem, śpiewakiem. Związany ze środowiskiem muzycznym przy klasztorze dominikanów w Krakowie Piotr Bębenek jest również śpiewakiem, kompozytorem i dyrygentem. W 2004 roku nakładem Edycji Świętego Pawła ukazała się jego debiutancka płyta „Dzięki Ci Panie. Msza o Miłosierdziu”.

Warsztaty odbywać się będą w MCE-W „Studnia” przy ulicy Górnej 1A w Płocku w dniach 22-24 lutego. Chór, który składać się będzie z uczestników zajęć, wystąpi na wspólnym koncercie z Płocką Orkiestrą Symfoniczną.

Zgłoszenia można przesyłać na adres . W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, rok urodzenia i telefon kontaktowy. Koszt uczestnictwa – 150 złotych – obejmuje nocleg w MCE-W „Studnia”, trzy posiłki dziennie oraz materiały warsztatowe. Ilość miejsc jest ograniczona.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE