Reklama

Muzyczne hity Teatru Buffo w Płocku

Opublikowano:
Autor:

Muzyczne hity Teatru Buffo w Płocku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na zaproszenie PKN ORLEN przed płocką publicznością wystąpią artyści Teatru BUFFO. Już 7 kwietnia zaprezentują najlepsze utwory muzyczne w spektaklu Hity Buffo. Będzie to przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych pt. „Wieczory w Buffo”.

Na zaproszenie PKN ORLEN przed płocką publicznością wystąpią artyści Teatru BUFFO.  Już 7 kwietnia zaprezentują najlepsze utwory muzyczne w spektaklu Hity Buffo. Będzie to przedstawienie przekrojowe, składające się z najlepszych piosenek z cyklu widowisk artystycznych pt. „Wieczory w Buffo”.

W płockiej ORLEN Arenie wśród gwiazd wystąpią m.in. Janusz Józefowicz - autor scenariusza oraz choreografii spektaklu,  Natasza Urbańska - piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa oraz odpowiedzialny za opracowanie i kierownictwo muzyczne, znakomity kompozytor i dyrygent Janusz Stokłosa. Artystom towarzyszyć będzie Płocka Orkiestra Symfoniczna.

Koncert rozpoczną hity z wieczoru latynoskiego, a następnie zostaną zaprezentowane piosenki rosyjskie, hity anglojęzyczne oraz wariacje na temat klimatów bałkańskich. Zdaniem artystów dla widzów będzie to fantastyczna podróż do krainy wyobraźni, gdzie Janusz Stokłosa oczaruje nowymi aranżacjami, a Janusz Józefowicz zaskoczy pomysłową inscenizacją oraz brawurową choreografią.

Na blisko dwugodzinny koncert złożą się utwory takie jak: „Byłam różą”, „Prawy do lewego”, "Biełyje rozy", "Simple The Best" Tiny Turner oraz „Mambo Italiano”, „Fra di nori”, „Time to say goodbay”, „Be Italian”, „Bohemian rapsody”,„She bangs” czy „Strange”. Na scenie wystąpią artyści Studio Buffo oraz Jerzy Grzechnik, Maria Tyszkiewicz, Natalia Kujawa, Natalia Srokocz, Mateusz Jakubiec, Katarzyna Granecka, Mariola Napieralska, Dominik Ochociński.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców artyści Teatru Buffo wystąpią na scenie dwukrotnie – pierwszy koncert odbędzie się o godz. 16:00, drugi natomiast o 20:00. Występ Teatru Buffo to z pewnością jedna z największych inicjatyw realizowanych w bieżącym roku przez PKN ORLEN w ramach działań zaplanowanych przez Koncern pod hasłem „ORLEN dla Płocka – kultura z pasją”.

Bilety na koncert, który został dofinansowany przez PKN ORLEN, będzie można kupić w niezwykle atrakcyjnych cenach. Po 25 zł zapłacą osoby dorosłe, natomiast 15 zł osoby, którym przysługuje bilet ulgowy tj. dzieci, uczniowie i studenci. W wolnej sprzedaży bilety będą do nabycia od poniedziałku 12 marca 2018 r. na stronie www.bilety24.pl oraz w kasie Płockiej Orkiestry Symfonicznej przy ul. Bielskiej 9/11.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE